Odborný pracovník v laboratorních metodách (VŠ) s atestací - Cytogenetika

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete e-mail s Vaším životopisem na hr@prenet.cz.

Nabízíme

  • práce na plný úvazek v akreditované laboratoři s moderním přístrojovým vybavením
  • přátelský pracovní kolektiv
  • možnost dalšího profesního růstu
  • 5 týdnů řádné dovolené, sick days
  • zaměstnanecké benefity-stravenky, sleva na firemní produkty, příspěvek na penz. připojištění, multisport karta, atd.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání přírodovědného směru
  • atestace v oboru lékařská genetika
  • pokročilé zkušenosti s hodnocením cytogenetických preparátů
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • komunikativnost a týmový duch

Náplň práce

  • laboratorní metody – cytogenetika
  • účast na zavádění nových metod
  • obecné laboratorní práce – činnosti související s dodržováním normy ISO 15189, tvorba odborné dokumentace

Zavolejte nám

+420 466 611 203

Nebo nám napište